Середа, 22 Березня, 2023
Бiльше

  У Чорногорії за порушення карантину затримали митрополита СПЦ, на допомогу якому їздив Онуфрій

  Митрополит Чорногорський і Приморський Амфілохій та кілька священиків Сербської православної церкви доставлені в поліцейський Центр безпеки в Подгориці.
  Священнослужителі дали свідчення в зв’язку з проведенням літургії у Вербну неділю в умовах складної епідеміологічної ситуації в країні, повідомляє Цензор.НЕТ.

  «Десять священиків митрополії дали свідчення інспекторам Центру безпеки в Подгориці і чекають рішення судді», – йдеться в повідомленні.
  Раніше в Чорногорської-приморській митрополії журналістам неофіційно повідомили, що серед доставлених в Центр безпеки і митрополит Амфілохій. Це до нього на допомогу їздив у Чорногорію митрополит РПЦвУ Онуфрій після Аммана, а російські спецслужби допомагали розхитувати Чорногорію.
  У метрополії пояснили, що Амфілохій служив літургію в Златиці, одному з районів Подгориці.
  Раніше у чорногорській пресі звучала критика на адресу СПЦ в Чорногорії, де, незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію, продовжували проводити обряди причастя. Наприкінці березня поліція Чорногорії затримала настоятеля монастиря Режевичі (Сербський патріархат) і десятьох прихожан за порушення карантину.

  Найсвіжіше

  Популярне