Субота, 15 Червня, 2024
Бiльше

  Молебнями та ходою пам’яті Україна вшановує сьогодні героїв Небесної сотні

  Цього дня, 6 років тому, в Україні розпочався найтрагічніший етап Революції гідності. У період 18-20 лютого 2014 року в центрі Києва загинули близько ста осіб, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранення, а сотні – були заарештовані та піддані тортурам.

  Цього року по всій Україні пам’ятні заходи будуть проходити з 18 по 25 лютого, повідомляє РІСУ.

  Акції будуть організовані в навчальних закладах, державних установах, органах влади. У храмах України відбуваються молебні за героїв.

  Сьогодні відбувся молебень біля екуменічного храму архистратига Михаїла та українських новомучеників УГКЦ на алеї Героїв Небесної сотні.

  Хід пам’яті та панахида за Небесною Сотнею відбудуться 18 лютого у Києві, в день роковин смерті українських героїв. Про це повідомили у пресслужбі Національного музеїю Революції гідності.

  “18 лютого долучайтеся до вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні й усіх борців, які віддали своє життя за незалежність України”, – йдеться у повідомленні.

  Так, від 19:00 до 19:45 – панахида у Михайлівському соборі. У 2013–2014 роках Михайлівський собор став прихистком для мітингарів, а в найгарячіші дні Революції гідності перетворився на польовий шпиталь і нині є знаковим місцем національного спротиву.

  Хід пам’яті на вшанування Небесної Сотні та борців за незалежність України пройде середмістям Києва від 20:00 до 21:00. Маршрут: Михайлівська площа – вулиця Трьохсвятительська – Європейська площа – вулиця Грушевського – Кріпосний провулок – Інститутська – алея Героїв Небесної Сотні.

  Найсвіжіше

  Популярне