Неділя, 14 Липня, 2024
Бiльше

  Московська церква радить жінкам шукати собі чоловіків у Африці

  У Російській православній церкві (РПЦ) не радять росіянкам виходити заміж за мусульман, єговістів, комуністів і атеїстів. Тим жінкам, які не змогли знайти чоловіка в Росії, глава патріаршої комісії у справах сім’ї протоієрей Димитрій (Смирнов) порадив їхати в Африку. Укладати шлюби з іновірцями і атеїстами не можна – протоієрей.
  Про це повідомляє Главком.
  За словами священнослужителя, в Африці живе багато християн, а РПЦ доброзичливо налаштована до шлюбів з представниками інших християнських конфесій.
  Нагадаємо раніше у РПП грозились Александрійському Патріархату Приватними військовими кампаніями.
  «Якщо людина християнин – ну, припустимо, католик або лютеранин. Ну, на самий крайній випадок – баптист, але не далі. Ніякий адвентист сьомого дня для цього ніяк не підходить, хоча вони будуть стверджувати, як і єговісти, що вони християни», – пояснив протоієрей.
  Укладати шлюби з іновірцями і атеїстами, на думку священнослужителя, не можна. Такі шлюби церква не зможе благословити. «Церква – вона складається з малих домашніх церков. А як можна будувати церкву з мусульманином, з єговістом, з комуністом, з атеїстом? Це не буде домашня церква, це буде невідомо що», – зазначив він.
  Зауважимо, що у Новому Завіті ніде немає заборони одружуватись із не християнами чи не віруючими. «Iншим же кажу я, а не Гос­подь: коли який брат має жiн­ку невiруючу, i вона згодна жити з ним, то вiн не повинен залишати її; i жiнка, яка має чоловiка невiруючого, i вiн згодний жити з нею, не повинна залишати його. Бо невiруючий чоловiк освячується жiнкою вiруючою, невiрую­ча жiнка освячується вiруючим чоловiком. Iнакше дiти вашi були б нечистими, а тепер святi.» (1 Кор 7:12-14).

  Найсвіжіше

  Популярне