Субота, 20 Квітня, 2024
Бiльше

  Що заважає православним Церквам визнати Православну Церкву України?

  Основні труднощі, з якими стикаються православні церкви у визнанні автокефальної церкви України, залишаються незмінними. Тиск, що чиниться на них, не має нічого спільного з церковним порядком. Питання передусім фінансове. «Якщо ви продовжите визнання, ми припиняємо нашу фінансову підтримку», – всіляко кажуть росіяни.

  Тому деякі церкви все ще рухаються тим темпом, якого вимагає митрополит РПЦ Іларіон. Примітно, що на Кіпрі з дванадцяти митрополитів десять якимось чином пов’язані з Російською Церквою. Тому вони навряд чи визнають Церкву України. Ймовірно, вони будуть останніми, хто зробить це. І невідомо, коли це буде.

  Про це повідомляє Оrthodoxtimes.

  В Єрусалимі ініціатива патріарха Феофіла ІІІ скликати Всеправославне зібрання закінчилась цілковитою невдачею. Єрусалимський патріарх хоча обіцяв підтримати Константинопольську православну Церкву – залишається онімілим у кутку, очікуючи подій. Ті, хто, наступними після архієпископа Афінського та Олександрійського патріарха, можуть визнати ПЦУ є Румунська Православна Церква, а потім Болгарська Православна Церква. 

  Найсвіжіше

  Популярне