Четвер, 23 Травня, 2024
Бiльше

  Митрополит Епіфаній пояснив навіщо будувати храми

  Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 29 грудня під час освячення храму на честь Пресвятої Трійці у м. Полонне (Хмельницька область) пояснив навіщо будувати храми.

  «Чому ми із вами будуємо храми? Найперше, спонукані нашою вірою, адже, зокрема, і в такий спосіб ми її проявляємо. По-друге, як вияв великої вдячності Богові за всі ті благодіяння, які Він звершує у нашому житті. По-третє, храм є особливим та унікальним місцем, де ми з вами наповнюємося невидимою Божественною благодаттю. Бо саме у храмі людина духовно народжується у Таїнстві Хрещення та оновлюється у інших таїнствах», – сказав Предстоятель ПЦУ.

  Про це повідомляє офіційний сайт ПЦУ.

  Предстоятелю Православної Церкви України співслужили десятки єпископів та місцеве духовенство. Наприкінці літургії Митрополит Епіфаній звернувся до вірян та привітав громаду з освяченням престолу й храму.

  Митрополит Епіфаній подякував усім, хто доклав зусиль до будівництва храму й за відродження духовності в Україні, відданість ідеалам добра та значний внесок у суспільне благо нагородив меценатів.

  Нагадаємо, нещодавно митрополит Епіфаній сказав про духовну підтримку сходу України. «Ми маємо підготувати пастирів і для Сходу України», – сказав він.

  Найсвіжіше

  Популярне