Неділя, 24 Вересня, 2023
Бiльше

  Євстратій: Філарет готує ганебну справу

  Почесний Патріарх Філарет має намір вчинити ганебну справу – «зробити архієреєм» Даниїла Кудибіна.

  Про це повідомляє архієпископ ПЦУ Євстратій.

  “Бродячого афериста, який за своє життя багато разів змінив юрисдикції та «юрисдикції». Який у середині 2000-х років вже був «єпископом» у «патріарха Мойсея» (Олега Кулика), звідки пішов до зборища самозванців під назвою «Українська Православна Церква в Америці» (у якій гуртувалися ті, хто розсварився з Олегом Куликом)”, – пише архієпископ.

  За його словами, Кудибін побував і в УАПЦ, і в УПЦ КП, де очікував і добивався, щоби бути єпископом (бо його раніше отримане від самозванців звання не могло бути визнане!) – але через численні скандали, що шлейфом тягнуться через його життя, замість бажаного начальницького положення отримував догани та виключення.

  “І ось тепер свято на честь великомучениці Варвари у Володимирському соборі ОСКВЕРНЮЄТЬСЯ дійством «наречення» і «хіротонії» цього бродячого беззаконника”, – обурюється владика Євстратій.

  “Навіть в оточенні Почесного Патріарха соромляться того, що відбувається – ані повідомлень, ані фотографій офіційно не було поширено”, – повідомляє архієпископ ПЦУ.

  Він також нагадує, що Священний Синод ПЦУ (Журнал №30 засідання від 24.06.19) ухвалив: «Визначити, що прийняття кліриками рукоположення у єпископський сан без обрання Священним Синодом Православної Церкви України є підставою для категоричної відмови у задоволенні їхніх можливих у майбутньому прохань бути прийнятими до складу єпископату Православної Церкви України.»

  Найсвіжіше

  Популярне