Вівторок, 31 Січня, 2023
Бiльше

  Кропивницька міськрада підтримала звернення про заборону УПЦ (МП)

  У четвер, 15 грудня, Кропивницька міська рада підтримала звернення до центральних органів влади про заборону УПЦ (в єдності з Московським патріархатом).

  За інформацією пресслужби КМР, під час засідання десятої сесії Кропивницької міськради восьмого скликання депутати підтримали депутатський запит своєї колеги Олександри Ткаченко про звернення до центральних органів влади України про заборону діяльності УПЦ (МП), повідомляє “Без купюр”.

  “В Україні є свобода віросповідання, але сьогодні релігія – це зброя у боротьбі, яка точиться за свідомість людей. І на восьмому році війни та особливо на десятому місяці повномасштабного вторгнення росії в Україну церква не може стояти осторонь. Ввесь світ засудив дії нашого ворога і лише російська православна церква виправдала і благословила війну проти України, вбивства її громадян і захисників. Діяльність так званої Української православної церкви носить відвертий антидержавний та антиукраїнський характер. Церква неодноразово ставала майданчиком для пропагування ідей “русского міра”, цинічно використовуючи вірян та священнослужителів, — наголосила Олександра Ткаченко.

  Депутатський корпус одноголосно проголосував за рішення, що передбачає звернення до Президента України, Верховної Ради України, з вимогою прийняти та підписати закон про заборону діяльності УПЦ (в єдності з Московським патріархатом).

  Згідно із цим рішенням, депутати зобов’язали відповідні структурні підрозділи Кропивницької міської ради надати інформацію на розгляд наступного засідання сесії про наявність договорів оренди чи користування комунальним майном структурами УПЦ.

  12 травня Кропивницька міська рада підтримала звернення до митрополита Кіровоградського та Новомиргородського Іоасафа та керівників релігійних організацій УПЦ міста Кропивницького з вимогою засудити дії настоятеля РПЦ Кіріла, який підтримав війну в Україні, та розірвати юридичні зв’язки з російською православною церквою, однак жодної відповіді чи реакції з цього приводу не було.

  Найсвіжіше

  Популярне