Середа, 29 Листопада, 2023
Бiльше

  На Вінниччині освятили каплицю на честь Святого архістратига Михаїла

  8 листопада 2022 року архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл прибув з архіпастирським візитом до села Копіївка Тульчинського благочиння, де звершив освячення каплиці на честь Святого архістратига Михаїла.

  Про це повідомляє Вінницько-Тульчинська єпархія ПЦУ.

  Перед храмом владику зустріли і привітали віряни. Настоятель парафії прот. Василь Коновал, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив його звершити освячення каплиці і помолитися за перемогу і мир в Україні. Далі владика у співслужінні духовенства звершив освячення каплиці.

  Після відпусту архієпископ Михаїл звернувся до присутніх з архіпастирським словом. Потім звершив панахиду на могилі героя, який загинув на полі битви. Під час заупокійної молитви владика молився за усіма воїнами, які поклали своє життя за незалежність України та за всіма невинно вбитими від рук московських окупантів.
  Владиці співслужили секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, Тульчинський благочинний прот. Василь Коновал, Крижопільський благочинний прот. Петро Підсадний, Немирівський благочинний прот. Роман Ковальчук та духовенство Віннциько-Тульчинської і Вінницько-Барської єпархій.

  Найсвіжіше

  Популярне