Субота, 5 Листопада, 2022
Бiльше

  В Україні попит на Біблії різко зріс після початку війни

  В Україні попит на Біблії різко зріс після початку війни. Про це заявив заступник генерального секретаря Українського біблійного товариства Анатолій Райчинець.
  «Ми бачимо, що люди зараз дуже відкриті до Євангелії», — сказав Райчинець 1 листопада на онлайн-заході Німецького біблійного товариства.

  Про це повідомляє “Слово про слово”.

  Через війну багато його співвітчизників не хотіли більше говорити російською, читати книжки російською. Тому зараз Біблійне товариство працює над більш сучасним перекладом Біблії українською мовою. Люди в країні прагнуть «їжі, ліків і Біблії», сказав Райчинець.

  Від початку війни Українське Біблійне Товариство «цілодобово» розповсюджувало Біблії – підтримувало гуманітарну допомогу організацій і церков – в аварійних сховищах, бункерах, схронах, підвалах, скрізь, де люди шукали притулку і захисту від війни. Попит на Біблії постійно зростає.

  Оскільки багато людей в Україні сильно травмовані війною, Українське Біблійне Товариство також готує помічників у лікуванні психологічних травм. Українське Біблійне Товариство також зараз займається військовим душпастирством і супроводжувальною службою в госпіталях. Супровідний буклет про подолання травми під назвою «Незважаючи на кризу, вона триває» вже перевидавався кілька разів.

  За словами Райчинця, український уряд особливо цінує церкви та християнські організації допомоги як партнерів, щоб мати змогу продовжувати постачати населення наступної зими.

  «Усі християни Української Ради Церков зараз стоять на війні поруч», — сказав Райчинець.

  Найсвіжіше

  Популярне