Четвер, 8 Грудня, 2022
Бiльше

  Папа: не забуваймо молитись за багатостраждальну Україну

  Зустрічаючись у неділю з молільниками на площі Святого Петра у Ватикані, Папа Франциск закликав завжди пам’ятати в молитвах багатостраждальну Україну. Він також склав співчуття з приводу теракту в Сомалі та трагедії в Південній Кореї.

  Про це повідомляє vaticannews.va

  «Будь ласка, не забуваймо у наших молитвах і в болеві нашого серця багатостраждальну Україну. Молімося за мир! Не втомлюймося це чинити», – сказав Папа Франциск, завершуючи недільну зустріч з римлянами та паломниками, які 30 жовтня 2022 р. прийшли на площу Святого Петра у Ватикані, щоби послухати його повчання, помолитися разом з ним до Пресвятої Богородиці та отримати його благословення.

  Промовляючи до них, Святіший Отець також не оминув увагою теракт, скоєний цими днями в столиці Сомалі. «Дорогі браття й сестри, – сказав він після молитви, – святкуючи перемогу Христа над злом і смертю, молімося за жертви терористичного замаху, який у Могадишо убив понад 100 людей, між якими було багато дітей. Нехай же Бог наверне серця тих, хто чинить насильство!» – побажав Папа.

  Наступник святого Петра також скерував думку до столиці Південної Кореї, де вночі внаслідок тисняви під час вечірки загинуло понад 150 людей. «Молімося до Воскреслого Господа також і за тих, хто загинув цієї ночі в Сеулі, особливо молодь, внаслідок трагічних наслідків несподіваної тисняви», – закликав він.

  Нагадаємо, раніше папа Франциск вже закликав надалі молитись за Україну.

  Найсвіжіше

  Популярне