Вівторок, 28 Листопада, 2023
Бiльше

  Папа Римський: не забуваймо про Україну і молімося за цей народ

  Під час загальної аудієнції в останню середу вересня Папа Римський Франциск знову скерував свою думку до України, що переживає жорстокі випробування.

  Свої регулярні зустрічі з паломниками, які відбуваються в неділю та в середу, Папа Римський Франциск використовує для того, щоби закликати світ не забувати про Україну та страждання її народу, заохочуючи до молитви і солідарності, передає Vatican News.

  Не стала винятком і загальна аудієнція в середу, 28 вересня, наприкінці якої він сказав:

  «Думка знову лине до багатостраждальної України, яка сильно страждає, до цього бідолашного народу, що переживає настільки жорстокі випробування. Сьогодні вранці я мав змогу поспілкуватися з кардиналом Краєвським, який повернувся з України та розповів мені про жахливі речі. Не переставаймо думати про Україну та молімося за цей багатостраждальний народ».

  Заохоченню молитися за мир було присвячене вітання, яке Папа Римський скерував до польських прочан. Він нагадав, що через кілька днів розпочинається місяць жовтень, який присвячений молитві Розарію. «Проказуючи цю молитву в спільнотах та в родинах, ввіряйте Марії свої турботи та потреби світу, насамперед, питання миру», – закликав понтифік.

  Найсвіжіше

  Популярне