Середа, 1 Лютого, 2023
Бiльше

  Московський патріархат має бути ліквідовано в Україні — Віктор Шишкін

  Україна в 2014—2015 році повністю програла ідеологічний інформаційний фронт. Проте церковні релігійні інституції, які допомагають ворогу, мають понести за це відповідальність.

  Про це під час ефіру на i-ua.tv заявив суддя Конституційного суду у відставці Віктор Шишкін.

  «Зараз ми також програємо ідеологічний фронт. Зокрема, це пов’язано з інституціями, які працюють на державу агресора. Маю на увазі УПЦ мп. В 35 статті Конституції написано, що церква та інші релігійні організації відокремлені від держави. Теж саме було у радянській Конституції. Теж саме було у французькій Конституції. Де після великої державної революції з’явився запис, що церква та держава відокремлюються. Тобто церква — це громадська організація. При цьому кирило гундяєв, який є патріархом рпц, призиває молотися за в. путіна, чим тим самим закликав молитися за війну. Адже при гітлерівському режимі церква не підтримувала А. Гітлера»” — каже Віктор Шишкін.

  За його словами, церковні релігійні інституції, які допомагають ворогу, мають понести за це відповідальність.

  «Вони мають бути ліквідовані, як партія ОПЗЖ. Чим відрізняється московський патріархат від ОПЗЖ?», — резюмує експерт.

  За словами головного редактора i-ua.tv Володимира Тетерука, в Україні крім зовнішнього ворога є внутрішній, який хоче, щоб країна зникла з мапи.

  «Наприклад, лише за кілька днів провів Сейм Латвії та схвалив відокремлення Латвійської православної церкви від Московського патріархату. У нас вона досі працює. При тому, що кирило гундяєв закликає вбивати українців. Проте українська влада на це не реагує. Крім того, нещодавно працівник СБУ сприяв переходу УПЦ до ПЦУ», — каже В. Тетерук.

  Найсвіжіше

  Популярне