Субота, 18 Травня, 2024
Бiльше

  Митрополит Епіфаній відвідав виставку «Україна – розп’яття»

  Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви 17 серпня 2022 року відвідав Національний музей історії України у Другій світовій війні.

  Про це пише пресслужба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ)

  Блаженнійшого Митрополита Епіфанія супроводжував протоієрей Василь Лило.

  Очільник музею пан Юрій Савчук ознайомив Його Блаженство з унікальною експозицією – першою у світі виставкою присвяченою російсько-українській війні, яка наразі триває – «Україна – розп’яття».

  Символічним вододілом між «русскім міром» і українським духовно-культурним простором на виставці слугують двері з пошкодженого російськими загарбниками храму ПЦУ в селі Перемога на Київщині, який Предстоятель відвідував нещодавно.

  Після огляду експозиції, особливо вражаюча частина якої присвячена 37-денному перебуванню під окупацією 120 мирних мешканців Гостомеля, Митрополит Епіфаній поспілкувався з колективом музею.

  «Ми боремося за своє Богом дане право на існування, за майбутнє наступних поколінь та за власну історію, національну й культурну ідентичність. Тому збереження правдивих свідчень про цю злочинну російську навалу й подвиги наших захисників є надзвичайно важливим», – зокрема сказав Блаженнійший владика.

   

  Найсвіжіше

  Популярне