Четвер, 6 Жовтня, 2022
Бiльше

  Глава УГКЦ звернувся до українців на окупованих територіях

  Сьогодні особливо молимося за братів і сестер з окупованих територій, яких насильно примушують вступати до злочинних військових угруповань і повертати зброю проти українців. За вас сьогодні благаємо Господа, за ваше визволення, свободу, гідність, за благословення для вас і для ваших родин. Про це сказав Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у щоденному зверненні у 172-й день війни росії проти України.

  «Дорогі брати і сестри! Дорогі українці окупованих Херсонщини, Запоріжжя, Донеччини, Луганщини, Харківщини та Криму, пам’ятайте, що ви живете на українській землі! Ми про вас пам’ятаємо і хочемо допомогти всім, чим тільки можемо. Нехай там, де не доходить людська допомога, дійде Господня. Ми щодня молимося за вас, бо, на жаль, саме на вас сповняються слова, що „там, де немає сили права, там здійснюється сліпе, дике право сильного“, яке гнобить і переслідує. Молимось за тих людей на окупованих територіях, яких сьогодні зневажають, кидають у концтабори, за тих дітей України, яких насильно забирають із родин, вивозять у Росію, насильно русифікують…», — сказав Блаженніший Святослав.

  «Боже, благослови Україну! Боже, благослови українське військо! Боже, навчи нас жити за Твоїм праведним, Богом даним законом, навчи нас поважати права один одного і так у справедливості вчитися любити один одного. Боже, благослови дітей України та даруй їм перемогу над злом. Даруй нам справедливий мир!» — попросив Блаженніший Святослав.

  Найсвіжіше

  Популярне