Понеділок, 27 Травня, 2024
Бiльше

  Ми не допустимо послаблення санкцій проти Росії – президент Світового Конґресу Українців

  Важливий меседж, що його Світовий Конґрес Українців доносить до всіх країн ЄС і НАТО, світове українство не дозволить опускати будь-які санкції, бо це поганий прецедент Росії.

  Про це заявив президент СКУ Павло Ґрод в інтерв’ю українському телевізійному марафону «Єдині новини».

  «Ми будемо надавати їм меседж, що ми слідкуємо, ми стежимо. Ми будемо у кожній країні займатися такими юридичними позовами та судовим процесом, щоби зупинити будь-які ослаблення санкційного режиму», — сказав він, відповідаючи на запитання про позов СКУ проти рішення Канади звільнити від санкцій турбіни для «Північного потоку-1».

  За словами Павла Ґрода, справа щодо турбін рухається і як судовий, і як політичний процес. Минулого тижня Конґрес Українців Канади, організація-член СКУ, під час слухань у Комітеті закордонних справ канадського парламенту обстоювала помилковість цього рішення.

  Президент СКУ також зазначив важливість того, щоб Україна якнайшвидше виграла війну, аби уникнути економічного спаду в Європі та Північній Америці внаслідок використання росією енергоресурсів як зброї. Тому СКУ підтримує «заклики Президента Зеленського до країни великої сімки та всіх партнерів України надати сьогодні Україні військову та економічну допомогу», – наголосив Павло Ґрод.

  Найсвіжіше

  Популярне