Понеділок, 19 Вересня, 2022
Бiльше

  «Вірю в те, що Господь дасть нам сили», – Климент звернувся до духовенства і вірян Кримської єпархії ПЦУ

  Митрополит Сімферопольський і Кримський Климент звернувся до духовенства і вірян Кримської єпархії Православної Церкви України.

  Він зазначив, що 28 липня, в день пам’яті Святого рівноапостольного великого князя Володимира, в день Хрещення Русі, ми вперше відзначаємо день Державності України, повідомляє Qirim.news.

  За словами митрополита, святе Хрещення, яке Володимир Великий прийняв саме у Криму в місті Херсонесі, стало основою непохитної Православної віри, яка засяяла на Київських горах і розійшлась по всій Великої Русі як запорука спасенного шляху, який веде до Бога.

  “Багато страждань випало на нашу долю, але пам’ятаючи слова Христа Спасителя: “Царство Небесне береться силою”, – розумієш, що саме цей шлях є спасенним. Ніхто і ніщо не може нас примусити зійти з цього шляху, так як путь для досягнення Істини, Правди і Перемоги Добра над злом – прямий”, – сказав Климент.

  Разом з тим, як говорить пророк Давид: “як би не Господь був з нами, коли повстали на нас люди, вони б живих поглинули нас. Сітка розірвалась, і ми спаслися. Поміч наша в імені Господа, що створив Небо і землю”.

  Ці слова протягом тисячоліть надихали людей які забажали жити з Богом до боротьби зі злом і давали сили, зазначив Климент.

  “Вірю в те, що Господь дасть нам сили: “Коли не Господь будує дім, даремно трудитися будівничій” і разом з тим: “Блаженний, хто здобув таку поміч собі. Не осоромляться вони, коли біля брами міста свого говоритимуть з ворогами”, – сказав митрополит.

  Найсвіжіше

  Популярне