Четвер, 18 Квітня, 2024
Бiльше

  Дерусифікація бібліотек та помешкань: у Чернівцях можна здати російські книги на макулатуру

  Гончаренко центр у Чернівцях приймає російські книги на макулатуру. Вторговані кошти з перероблювання підуть на закупівлю книг для Драчинецької сільської бібліотеки.

  Організатори зазначають, що розпочали акцію з осучаснення сільської бібліотеки у Драчинцях ще на початку лютого. Зараз її відновили, при цьому додали можливість віддати у Центр російську літературу, повідомляє “Еспресо.Захід”.

  “Майже у кожній чернівецькій квартирі є невелика бібліотека. Частина асортименту – твори російських авторів. Маємо пропозицію: приносьте ті книги, які не шкода і до яких не маєте особливих сентиментів, у наш центр…Це класна можливість звільнити свої полиці та зробити добру справу. Зараз час звернути увагу на своїх авторів, а не плекати внутрішнього пушкіна”, — пишуть організатори.

  Книги здадуть на макулатуру, а вторговані кошти витратять на закупівлю сучасної української літератури для бібліотеки у селі. Приймають також журнали та газети.

  Крім цього до Гончаренко центру можна приносити нові українські видання, якщо вони у гарному стані, щоб поповнити бібліотеку у Драчинцях.

  Найсвіжіше

  Популярне