Четвер, 30 Червня, 2022
Бiльше

  Глава УГКЦ відвідав Суми, Харків і Полтаву

  Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав 15-17 червня 2022 року відвідав з душпастирським візитом Суми, Харків і Полтаву. Він зустрівся з вірними, духовенством та очільниками цих міст. «Метою мого візиту, – наголосив Предстоятель, – є засвідчити повагу Церкви до міст, які постраждали від масштабного вторгнення і відчули на собі весь біль і тягар кривавої війни Росії проти України».

   

  За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, візит до Сум, яке розташоване лише за 50 кілометрів від кордону з Росією, відбувся 15 червня 2022 року.

  Глава УГКЦ відвідав Суми, Харків і Полтаву - фото 95173

  Блаженніший Святослав зустрівся з Дмитром Живицьким, головою Сумської військової адміністрації, а також з Олександром Лисенком, мером міста Суми.

  Глава УГКЦ намагався з’ясувати, які потреби мають постраждалі сумчани, щоб, відповідно до можливостей Церкви, допомогти. «Наша Церква разом із добродіями створила благодійну фундацію “Мудра справа”, яка вже зараз формує продуктові набори і збирає необхідні медикаменти, щоб бути на сторожі потреб жертв війни», – додав Патріарх Святослав.

  16 червня 2022 року з душпастирським візитом Глава УГКЦ відвідав Харків.

  Глава УГКЦ відвідав Суми, Харків і Полтаву - фото 95174

  На в’їзді до Харкова Главу Церкви зустрів владика Василь Тучапець, екзарх Харківський, та владика Ігор Ісіченко, єпископ-емерит УГКЦ.

  Найсвіжіше

  Популярне