Субота, 2 Липня, 2022
Бiльше

  У суботу папа Франциск зустрінеться з українськими дітьми

  У суботу, 4 червня 2022 р., після дворічної паузи, спричиненої пандемією, до Ватикану повертається «Дитячий притвор». Йдеться про ініціативу в рамках проекту «Притвор язичників», започаткованого папською радою у справах культури з метою сприяти діалогові між віруючими та невіруючими.

  Як пише CREDO «Дитяча» ініціатива — це проєкти, присвячені наймолодшим, що перебувають у важких соціальних ситуаціях; проєкти зосереджені на тому, щоб передавати та будувати разом із дітьми фундаментальні цінності дружби, солідарності, краси та любові, а щороку на початку червня з учасниками зустрічається папа Франциск — пише Vatican News.

  На восьму таку зустріч, що відбудеться на внутрішньому подвір’ї Святого Дамазія у Ватикані, прибудуть приблизно 160 дітей і підлітків, які є підопічними осередку «Сант-Алессіо — Марґеріта ді Савойя» в Римі, що працює з дітьми з вадами зору, чимало з яких — сліпі. Разом із ними прибудуть їхні друзі та однокласники, адже мета цього заходу — сприяти інтеграції, інклюзивності та боротися проти дискримінації й упереджень.

  У рамках річної виховної програми, що випередила зустріч із Папою, дорослі і діти вчилися дивитися на світ очима серця, переступаючи через обмеження будь-яких упереджень, в дусі солідарності та відкритості на інших.

  У цьому ключі в зустрічі зі Святішим Отцем візьмуть участь також діти з України, що втекли від війни та отримують допомогу при храмі Святої Софії в Римі.

  Найсвіжіше

  Популярне