Неділя, 3 Липня, 2022
Бiльше

  Парафія у селі Чорниж залишила московський патріархат

  Парафіяни Свято-Михайлівського храму у селі Чорниж на Волині 29 травня провели збори й вирішили змінити юрисдикцію: залишити Українську православну церкву московського патріархату і приєднатися до Православної церкви України.

  Як пише Район, на зборах було присутньо 142 учасники, з них «за» таке рішення проголосувало 139, ще троє не голосували. Про це Район.Маневичі розповіла очевидиця події, журналістка Софія Калюжна.

  До останнього на зборах очікували священника, настоятеля церкви протоієрея Ростислава Павловича, але він так і не прийшов.

  «Хотіли почути його думку. Телефонували йому, він відмовився. Напередодні, у вайбер-групі села ініціативна група запропонувала зробити голосування таємним, щоб не було конфліктів між людьми. Проте, отець Ростислав відповів, що голосування має бути відкритим, інакше результати вони будуть вважати незаконними. Провели відкрите голосування і відразу закріпили його особистими підписами у списку», – переповіла Софія Калюжна.

  Настоятель храму у селі Чорниж Ростислав Павлович (праворуч) під час урочистого освячення оновленого розпису у січні 2021 року

  Найсвіжіше

  Популярне