Четвер, 7 Липня, 2022
Бiльше

  Війна в Україні, імовірно, стала початком Третьої світової – Сорос

  Всесвітньо відомий фінансист-мільярдер, філантроп Джордж Сорос висловив думку, що вторгнення окупаційних військ російської федерації в Україну, можливо, стало початком Третьої світової війни. Тому, на переконання бізнесмена, для Заходу важливо завдати поразки силам президента рф владіміра путіна.

  Власне бачення він окреслив під час Всесвітнього економічного форумі в Давосі, пише “Європейська правда” з посиланням на Reuters.

  “Вторгнення могло бути початком Третьої світової війни і наша цивілізація може не пережити її. Найкращий і, мабуть, єдиний спосіб зберегти нашу цивілізацію – якнайшвидше перемогти путіна. У цьому суть”, – наголосив Джордж Сорос.

  Мільярдер зауважив, що путін, хоча досі стверджує, нібито “спецоперація” в Україні йде за планом і досягне всіх цілей Кремля, насправді вважає, що вторгнення було помилкою і готується до переговорів про припинення вогню.

  “Але перемир’я є недосяжним, тому що йому не можна довіряти. Чим слабкішим стає путін, тим більш непередбачуваним він стає”, – попередив Сорос.

  При цьому, філантроп додав, що Євросоюз повинен усвідомлювати можливість відключення путіним постачання російського природного газу, на який нині припадає близько 40% потреб Європи. І “поки це справді боляче” для Європи.

  “Я не можу передбачити результат, але Україна безперечно має шанси на перемогу”, – підсумував Сорос.

  Найсвіжіше

  Популярне