Неділя, 3 Липня, 2022
Бiльше

  “Російські окупанти ведуть політику вилюднення України”, – Глава УГКЦ у 91-й день війни

  «Вони намагаються зробити все, щоб якнайбільше українців покинуло свою землю. Про це вчора відкрито сказав міністр оборони Росії. Окупанти виганяють українців зі своїх домівок або знищують будинки, до яких досягає їхня зброя, щоб у них неможливо було жити. Понад мільйон людей вони вже депортували із окупованих територій. Ми знаємо, що лише окупована Херсонщина сьогодні вилюдніла наполовину», – сказав Глава УГКЦ.

  Це повідомляє департамент інформації УГКЦ.

  Патріарх Святослав назвав ще один страшний злочин війни – це торгівля людьми.

  «Наша Церква активно долучається до протидії цьому злодіянню. Проте, знаємо, що на міжнародному рівні торгівля людьми, як і зброєю чи наркотиками, – це один із найбільш прибуткових бізнесів цілих злочинних угруповань», – підкреслив Предстоятель УГКЦ.

  «Боже, благослови Україну! Боже, благослови тих, що сьогодні є жертвами цієї російської війни! Боже, благослови, візьми під свою опіку тих, що змушені покинути свої домівки, землю, Батьківщину! Господи, поможи нам належним чином послужити тим, що стали жертвами міжнародних структур торгівлі людьми! Боже, благослови українське військо! Візьми під свою опіку найслабших, бо Ти завжди з ними і на їхньому боці!» – просить Глава УГКЦ.

  Він закликає усіх об’єднатися, щоб зупинити поширення структури гріха. Ніколи не допомагати в скоєнні гріхів тим злочинцям, які є поруч із нами. Ніколи не бути колаборантами з грішниками у скоєнні зла.

  «Україна стоїть. Україна бореться, хоча щодня платить за цю боротьбу життям своїх найкращих синів і дочок. І Україна молиться. Молиться за своє військо і за найбільш вразливих жертв цієї війни. Наша особлива молитва – за тих українців, які опинилися на окупованих територіях, бо їм сьогодні найважче», – запевнив Глава УГКЦ.

  Найсвіжіше

  Популярне