Понеділок, 27 Червня, 2022
Бiльше

  Луцький міський декан закликає УПЦ (МП) до возз’єднання з ПЦУ

  Протоієрей Михайло Онищук у зверненні до вірян іншої юрисдикції просить швидше визначитися з переходом: «так» або «ні».

  Як написав панотець у фейсбуці, представники Московського патріархату поділилися на три частини: одні – не потребують змін; другі – очікують на допомогу і серйозні зміни; треті – чекають «канонічного» зібрання для вирішення свого майбутнього.

  «„Все простімо задля воскресіння!“ – лунало в пасхальну ніч… Святий Йоан Золотоустий сказав, що хто в яку годину прийде, однакову нагороду отримає». Тому просимо повірити в єдину спасительну силу всепрощення.

  «Перед нами стоїть питання порятунку нас усіх і нашої України та церкви. Акт прощення має відбуватися в стилістиці того, що подав Христос на прикладі зустрічі блудного сина. Не маємо ніякого права зволікати, зависати в бюрократично-формальних виясненнях, доведеннях і поясненнях. Мусимо побачити суть, зрозуміти її, обрати її та сказати чітке слово.

  Найбільші злочини на землі стаються не через поганих людей, а через умовну байдужість хороших. Тому бажання пересидіти в статусі частини [п’ятої] колони, яку так не називаємо або віримо, що вона інша, – не вийде.

  Де бачення і розуміння суті? Не будьмо лицемірами і фарисеями. Нехай слово наше буде „так–так“, „ні–ні“», – нагадав душпастир євангельські слова (Мф. 5:37).

  Найсвіжіше

  Популярне