Субота, 2 Липня, 2022
Бiльше

  Розгром під Білогорівкою став катастрофою для росіян, – NYT

  Втрати військ росії, які намагалися переправитися через Сіверський Донець в Луганській області, стали одними з наймасштабніших з початку війни. Вони породжують в рф відчуття катастрофи.

  Про це повідомляє The New York Times.

  За оцінками, заснованим на відкритих джерелах, в ході цієї провальної для росії операції було вбито і поранено понад 400 російських військових.

  Видання зазначає, що 11 травня російське командування направило близько 550 військовослужбовців 74-ї мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії на переправу через Сіверський Донець в районі Білогорівки Луганської області, щоб оточити українські сили поблизу Рубіжного.

  Супутникові знімки показують, що українська артилерія розбила кілька російських понтонних мостів і знищила багато військ і техніки.

  Інститут вивчення війни зазначив, що було вбито або поранено 485 росіян і знищено понад 80 одиниць техніки.

  Стає все більш очевидним, пише NYT, що усвідомлення катастрофи проривається в жорстко контрольований кремлем інформаційний простір. У тому числі і тому, що про провал Росії на полі бою починають заявляти проросійські військові блогери. Деякі з них не стримувалися в критиці некомпетентного, на їхню думку, керівництва.

  Якщо оцінки втрат Росії на Сіверському Дінці виявляться точними, це стане одним з наймасштабніших смертельних битв за всю війну, зазначає видання. При цьому воно нагадало про затоплення флагмана російського Чорноморського флоту”Москва”.

  Як повідомлялося раніше, в Луганській області російські війська готуються провести два великих наступи на Сєвєродонецьк і для прориву на трасу “Лисичанськ-Бахмут” з боку Попасної та Білогорівки.

  Найсвіжіше

  Популярне