Четвер, 26 Травня, 2022
Бiльше

  Під Чорнобаївкою між чеченцями та бурятами сталась масова стрілянина – розвідка Під Чорнобаївкою між чеченцями та бурятами сталась масова стрілянина – розвідка

  В тимчасово окупованій Киселівці, що розташована за 17 км від Чорнобаївки Херсонської області, сталася масова перестрілка між чеченцями та бурятами. Окупанти не можуть поділити “здобич” та не бажають іти в наступ.

  В нічному вогневому протистояні були задіяні по понад 50 учасників з кожного боку. Точна кількість поранених і загиблих наразі невідома.

  Про це сьогодні, 29 квітня, повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.

  “Причини міжетнічного конфлікту полягають в небажанні бурятів вести наступальні бойові дії та “нерівноправність” умов з чеченцями. Останні взагалі не бувають на передовій, залишаючись в тилу лише як “загороджувальні загони”. Їхнє завдання – спонукати підрозділи окупантів до активних дій. Тобто відкривати вогонь по тому, хто намагається відступати”, – розповідають українські розвідники.

  Ще одна причина – нерівномірність розподілу награбованого. Основний “зиск” від мародерства отримують ті ж чеченці.

  Також через небажання брати участь у наступальних діях виник конфлікт між командирами та особовим складом підрозділів ЗС РФ в окупованій Федорівці Запорізької області.

  Росіяни скаржаться місцевим жителям, що їх обдурили під час підписання контрактів та отримання згоди на участь у бойових діях.

  З’ясувалось, що російським контрактникам була обіцяна операція за “кримським сценарієм”. Тобто відсутність спротиву з боку України, виділення житла на зайнятих територіях та спокійне проходження служби.

  “Побачивши реальну картину, багато росіян відмовилось вести подальшу службу. Це спричинило конфлікт, розбиратися в якому прибули представники ФСБ. Частину військовослужбовців після проведених допитів вивезли в невідомому напрямку. До місця несення служби вони не повернулися”, – зазначила українська розвідка.

  Найсвіжіше

  Популярне