Середа, 29 Листопада, 2023
Бiльше

  Переважна більшість поранених військових повертаються у стрій — Маляр

  Завдяки зусиллям медиків понад 80 відсотків поранених українських військових повертаються у стрій.

  Про це повідомила в ефірі національного телемарафону заступник міністра оборони Ганна Маляр, передає «Інформаційний спротив».

  «Вчора мені вдалося передати паски нашим пораненим в один із госпіталів України і медичному колективу, тому що треба розуміти, що наші військові медики сьогодні так само на фронті, вони, по суті, відповідають за життя і здоров’я наших поранених воїнів. І треба розуміти, що це величезна перемога української військової медицини, надзвичайно високий відсоток поранених знову повертається у стрій – це більше 80 відсотків. Йдеться про рівень військової медицини, якість лікування і реабілітації», — сказала Маляр.

  Щодо забезпечення зброєю української армії заступник міністра зазначила, що зараз усі державні процеси організовані на високому рівні і є можливість забезпечувати Збройні сили всім, що потрібно.

  «Єдине, з чим ми самі не можемо впоратися, це допомога з важким озброєнням, яке ми очікуємо від західних країн. Все, що стосується інших позицій, на сьогодні все це організовано… Але найбільша допомога – це людська участь, увага до наших військових, вияв вдячності. І сьогодні це дуже гарна нагода – свято, але це треба робити щодня, і це буде найбільший внесок і волонтерів, і всіх громадян для наших Збройних сил», — підкреслила урядовець.

  Найсвіжіше

  Популярне