П’ятниця, 7 Жовтня, 2022
Бiльше

  Протягом останніх днів росіяни стали менше вірити пропаганді і почали ставити незручні питання – Грозєв

  російська федерація планує до 9 травня поточного року захопити південну частину України, у тому числі місто Одесу. Таку думку озвучив розслідувач Bellingcat Христо Грозєв, пише «Сьогодні».

  Експерт зауважив, що зараз очевидною є паніка в середовищі влади росії, а тому зростає прогнозоване бажання «продати» будь-яку «перемогу» до 9 травня.

  «Вони розуміють, що якщо нічого красивого, як повний коридор в Одесу, наприклад, вони не подарують народу, то народ почне ставити питання», – розповів розслідувач.

  Водночас, одна з ключових небезпеки полягає у тому, що кремль, за умови відсутності вагомих здобутків, спробує вдатись до більш відкритих терористичних дій, на кшталт застосування забороненої зброї масового ураження.

  «Якщо їм це не вдасться – а мені здається, що їм це не вдасться, – то вони будуть готові в останню хвилину піти на більш терористичні заходи, а це і застосування хімічної зброї», – запевнив Христо Грозєв.

  Окрім цього, журналіст навів факти, що свідчать про зростання недовіри російського народу до влади рф та пропаганді.

  «Ми відстежуємо щодня всі запити в російських інтернет-пошукових системах, і часто задаються питаннями стали: що реально сталося з крейсером «москва»? Коли Україна заїде на територію росії? Куди подівся шойгу? Тиждень тому населення більше вірило в пропаганду, проте останні 3-4 дні ставляться питання, які показують, що населення не вірить своєму уряду, проте публічно це ще не висловлює», – підсумував експерт.

  Найсвіжіше

  Популярне