П’ятниця, 23 Вересня, 2022
Бiльше

  Парафія разом із священником УПЦ МП приєдналась до Дніпровської єпархії ПЦУ

  31 березня архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон прийняв до Дніпропетровської єпархії Православної Церкви України парафію Різдва Пресвятої Богородиці “УПЦ МП”  у смт Радушне, Криворізького району разом з її настоятелем протоієреєм Богданом Табакою.   

  На нещодавніх парафіяльних зборах віряни “УПЦ МП” разом із настоятелем парафії вирішили вийти із юрисдикції московського патріархату в Україні, та приєднатись до Православної Церкви України, – повідомляє сайт Дніпровської єпархії ПЦУ.

  Сьогодні ж архієпископ ПЦУ Симеон задовольнив прохання релігійної громади і видав її настоятелю отцю Богдану відповідні укази та антимінс. Під час зустрічі єрарх ПЦУ привітав отця Богдана у родині Помісної Української Церкви та подякував йому та усій громаді за таке доленосне рішення.

  Нагадаємо, 28 березня єрарх Православної Церкви України архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон прийняв до складу Дніпропетровської єпархії Православної Церкви України релігійні громади УПЦ МП Дніпровської області: у селах Вільне, Савро та Червоне.

  Архієпископ Дніпровський Симеон

  Найсвіжіше

  Популярне