Четвер, 26 Травня, 2022
Бiльше

  Епіфаній: “Ми повинні зберігати наше спільне надбання, яке вже здивувало світ – нашу згуртованість”

  Митрополит Епіфаній звернувся до українського народу. Він зауважив, що український народ платить за свободу дуже дорогу ціну – людські життя, але попри це ми повинні зберігати наше спільне надбання, яке вже здивувало світ – нашу згуртованість.

  “За нашу свободу і гідне майбутнє щодня ми платимо дуже дорогу ціну – ціну людських життів. На фронті за Україну жертвують собою наші новітні герої-захисники. В Маріуполі, Харкові, Чернігові, в містах і селах півночі, сходу, півдня України щодня зазнають варварських атак, бомбардувань та обстрілів мирні мешканці. Неможливо без сліз та сердечного болю бачити й чути свідчення про те, на яке пекло перетворили російські війська життя мирного населення в цих осаджених або частково окупованих містах”, – розповів митрополит Епіфаній, передає ПЦУ.

  Він додав, шо ПЦУ щоденно молиться за порятунок і захист наших братів і сестер від рук душогубів.

  “Ця молитва, молитва за українське військо, за державу, за перемогу неперервно звучить тут, у Михайлівському Золотоверхому монастирі, духовному центрі нашої Помісної Церкви. Вона звучить у тисячах храмів, у мільйонах сердець в Україні та по цілому світу. І ми віримо, що з Божою допомогою, завдяки спільним зусиллям кожна година боротьби проти зла наближає нас до таких бажаних перемоги і миру”, – сказав митрополит.

  “Безперечно важко переносити напругу і страх цих темних часів, особливо тим, хто щодня, щомиті справді стоїть між життям і смертю. Але попри все ми повинні зберігати наше спільне надбання, яке вже здивувало світ – нашу згуртованість, взаємну підтримку, милосердя і жертовність один до одного”, – підкреслив предстоятель ПЦУ.

  “Від початку ворог сподівався на поділи й суперечки серед українців, мав надію, що ми не зможемо стати разом на спротив агресору. Як і в багатьох інших своїх розрахунках Росія дуже помилилася. Тож збережімо і надалі те, що дає нам силу і попри всі труднощі приведе до перемоги: віру в Бога, незламність духу, єднання в любові до України та ближніх. Нехай Господь благословить всіх нас на цьому шляху боротьби за правду і свободу! Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!”, – підсумував митрополит Епіфаній.

  Найсвіжіше

  Популярне