Субота, 28 Травня, 2022
Бiльше

  В Україні створили сайт для подачі заявок на вступ до Інтернаціонального легіону територіальної оборони України

  Міністерство оборони України у співробітництві з українськими IT-волонтерами створило сайт для подачі заявок на вступ до Інтернаціонального легіону територіальної оборони України (International Legion for the Territorial Defence of Ukraine). Про це повідомили в Міноборони.

  Вказано, що сайт створили з метою популяризації, реального пришвидшення процесу відбору легіонерів, та зменшення навантаження на консульства по всьому світі. Сайт доступний за посиланням: https://ukrforeignlegion.com/

  «Крім цього ми повідомляємо, що волонтерськими зусиллями було організовано логістику з кордону Польщі до України та необхідний супровід», – зазначили в Міноборони.

  В оборонному відомстві додали, що в МЗС України створили інформаційний портал з найактуальнішою інформацією про умови та деталі вступу до International Legion for the Territorial Defence of Ukraine. Сайт доступний за посиланням: https://fightforua.org/

  «Цей сайт є єдиним державним сайтом, що постачає офіційну інформацію про порядок вступу до лав Інтернаціонального Легіону», – зазначили в Міноборони.

  Найсвіжіше

  Популярне