Вівторок, 18 Червня, 2024
Бiльше

  Реанімобілі ПЦУ допомогатимуть у транспортуванні тяжкохворих з тимчасово окупованого Криму

  7 лютого в Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим відбулася зустріч із керівником відділу соціального служіння Київської митрополії ПЦУ Романом Холодовим. Пан Роман розповів Постійному Представнику Антону Кориневичу та його заступницям Дар’ї Свиридовій і Тамілі Ташевій про важливу ініціативу — безкоштовні реанімобілі для транспортування тяжкохворих.

  Про це повідомляє Представництво президента України в Автономній Республіці Крим.

  Керівником відділу соціального служіння Київської митрополії ПЦУ запропонував у співпраці з Представництвом президента України в АР Крим допомагати з транспортуванням людей із тимчасово окупованого Криму на лікування до підконтрольної Уряду території України.

  «Багато людей із Криму не мають фінансової можливості або ж перебувають у немічному стані, а отже не можуть подбати про себе та поїхати на лікування до лікарні. Саме таким людям ми пропонуємо нашу допомогу. Люди не мають відчувати себе покинутими у критичних життєвих ситуаціях», — пояснив Роман Холодов.

  Представництво охоче підтримує ініціативу та всіляко сприятиме її успішному впровадженні. Зокрема наразі є ідея розмістити на КПВВ з Кримом інформацію про реанімобілі, щоб наші громадяни з тимчасово окупованого півострова у разі потреби могли звернутися або до Представництва, або до відділу соціального служіння ПЦУ і попросити допомоги у перевезенні.

  Відділ соціального служіння Київської митрополії Православної Церкви України, що його очолює Роман Холодов, за благословення предстоятеля ПЦУ митрополита Епіфанія вже 4 рік опікується нужденними, безхатьками, а також важкохворими дітьми та дітьми з орфанними захворюваннями, допомагає їм спеціальним харчуванням, засобами гігієни, надає духовну та психологічну підтримку.

  Фото: Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим

   

  Найсвіжіше

  Популярне