Понеділок, 24 Січня, 2022
Бiльше

  Свідчення благодаті: У Грецькій Церкві, яка визнає ПЦУ, мощі святого 10-го століття видали запашний аромат

  Мощі святителя Петра Аргоського видали запашний аромат в присвяченому йому храмі на грецькому півострові Пелопоннес. Чудесне явище в Грецькій Церкві, яка визнає Православну церкву України, триває вже декілька днів.

  Рака з мощами святого розташована в центрі кафедрального собору свт. Петра Чудотворця, єпископа Аргоського. Появу пахощів відчули священнослужителі та парафіяни. Дізнавшись про феномен, храм відвідав єрарх Грецької православної церкви митрополит Арголідський Нектарій. Він підтвердив, що пахощі досить сильні, після чого опублікував на сайті митрополії спеціальну заяву.

  «Людина, яка померла у 10 столітті, почала говорити у 21 столітті. Говорити без слів. Наш святий єпископ Петро явно хоче нам щось сказати!», – зазначив митрополит Нектарій. Архієрей Грецької Церкви, яка 12 жовтня 2019 року визнала Православну церкву України підкреслив: запашність – це прояв благодаті Божої, яка перебуває в мощах святих.

  Він підкреслив, що саме Божу благодать ми шануємо, поклоняючись мощам, а не людським останкам.

  Єрарх запропонував віруючим прислухатися до того, що говорить свт. Петро. Він також закликав паству звернутися до Господа з молитвою відомого грецького богослова і подвижника XX століття архімандрита Іоіля (Яннакопулоса), що містить прохання «зцілити наші зранені душі».

  Найсвіжіше

  Популярне