Понеділок, 17 Січня, 2022
Бiльше

  Синод Грецької Церкви визнав, шо єпископи, які не визнають ПЦУ, розколюють Церкву

  Синод Грецької Православної Церкви 13 липня оприлюднив рішення за підсумками першого дня роботи. Крім суджень з питань вакцинації грецькі архиєреї на чолі з архієпископом Афінським і всієї Еллади Єронімом II сформулювали претензії до двох єрархів, які відмовилися визнавати Православну Церкву України.

  Про це повідомляє РІСУ з посиланням на orthodoxianewsagency.gr.

  Синодальна комісія з доктринальних і канонічних питань Грецької ПЦ, вивчивши справу митрополитів, звинуватила їх у тому, що своїми листами, публічними висловлюваннями і різко негативною позицією щодо ПЦУ зазначені єрархи «розхитують єдність Церкви Греції зі Вселенським Патріархатом в православних питаннях і ставлять під сумнів його канонічні привілеї».

  Митрополитів Етолійського і Акарнанійского Косму і митрополита Кітірского Серафима закликали роз’яснити свою позицію на черговому засіданні Священного Синоду Елладської Православної Церкви, яке відбудеться в серпні 2021 року.

  Крім того, зазначені митрополити виступали проти вакцинації, що йшло в розріз рішенню синоду Грецької Православної Церкви, яка рекомендує всім вірними робити щеплення проти коронавірусу.

  Найсвіжіше

  Популярне