Неділя, 16 Січня, 2022
Бiльше

  Митрополит ПЦУ Михаїл заклав капсулу під нову дзвіницю у парафії, що у 2019 році покинула РПЦвУ

  Єрарх Православної церкви України, митрополит Луцький і Волинський Михаїл (Зінкевич) звершив чин закладання капсули у підмурівок майбутньої дзвіниці храму Апостолів Петра й Павла у селі Вишеньки Рожищанського деканату. У 2019 році парафія полишила лави Московського патріархату і приєдналась до ПЦУ.

  Про це повідомляє пресслужба Волинської єпархії ПЦУ.

  Освячення місця, а також Божественна літургія відбулися з нагоди храмового свята парафії ПЦУ у Вишеньках – апостолів Петра і Павла.

  За богослужінням також молився декан протоєрей Василь Шняк, настоятель парафії священник Микола Царик й інше духовенство Рожищанського та Маневицького деканатів. Співав архієрейський хор «Оранта» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Василя Мойсіюка. В урочистому богослужінні взяв участь голова обласної ради Григорій Недопад.

  Вітаючи присутніх зі святом митрополит Михаїл побажав, щоби дзвони нової дзвіниці переважно сповіщали про приємні події в житті громади, яка живе під заступництвом великих Божих угодників – апостолів Петра і Павла.

  Єрарх ПЦУ відзначив віру, натхнення селян і закликав їх жити так надалі, будучи прикладом для інших: «Ваша велика віра і завзяття спонукають до великих справ».

  Під час традиційного хресного ходу навколо храму українське духовенство піднесло заупокійну молитву на могилі спочилого настоятеля парафії протоієрея Миколи Войни.

  Божий дім у с. Вишеньки побудовано 1995 р. У травні 2019 р. громада вийшла з юрисдикції Московського патріархату і возз’єдналася з Православною церквою України.

  Найсвіжіше

  Популярне