П’ятниця, 7 Жовтня, 2022
Бiльше

  Керівництво росії наказало нищити будь-які докази злочинів своєї армії в Україні

  Після широкого міжнародного розголосу геноциду українського народу в м. Буча Київської області, російські війська почали використовувати в Україні мобільні крематорії.

  Про це повідомляє розвідка України.

  Зокрема у Маріуполі зафіксовано перебування 13 мобільних крематоріїв для здійснення зачистки вулиць від тіл загиблих цивільних мешканців. Всіх потенційних свідків звірств окупанти намагаються ідентифікувати через фільтраційні табори та знищити.

  Воєнною розвідкою України неодноразово фіксувалися факти використання мобільних крематоріїв на території Чернігівської області. Роботу мобільного крематорію противника зафіксовано у м. Новоайдар Луганської області.

  Також, ЗС росії використовують мобільні крематорії для знищення тіл російських військовослужбовців, з метою приховування реальної кількості своїх солдатів, які загинули в ході російської агресії проти України та відмови у виплатах сім’ям загиблих росіян.

  Нагадаємо, в Маріуполі загинули близько 22 тисяч людей. Також росіяни планують теракти на своїй території для нагнітання антиукраїнської істерії.

  Найсвіжіше

  Популярне