Субота, 21 Травня, 2022
Бiльше

  Добровольці на різних “фронтах” нинішнього українського життя – світовий приклад жертовності заради свободи, правди та ближніх, – митрополит ПЦУ

  14 березня в Україні відзначають День українського добровольця, по-особливому в цьому році. Твк вважає Предстотель ПЦУ митрополит Епіфаній.
  “Хто б міг подумати, що цьогоріч через повномасштабну війну з боку росії славними добровольцями стане стільки українців, що їх вже не злічити! Це люди доброї волі, які за покликом серця роблять богоугодну справу – захищають Батьківщину, свій народ, пише Предстоятель ПЦУ.
  За його словами, по всій Україні вони зараз тримають оборону, захищаючи наш спільний дім.
  “Не егоїзм, а здатність до самопожертви, якої вчить нас Господь Ісус Христос, лежить в основі добровольчого руху. І наші добровольці на різних “фронтах” нинішнього українського життя – це новітній світовий приклад істинної жертовності заради свободи, правди, заради ближніх. Дорогі наші добровольці! Нехай Господь охороняє кожного із вас, дарує міцне здоров’я, невичерпні духовні і тілесні сили, терпіння і мужність. Ми завжди молимося за вас. Слава людям доброї волі!” – зазначив митрополит Епіфаній.

  Найсвіжіше

  Популярне