Вівторок, 27 Вересня, 2022
Бiльше

  Капелани ПЦУ заспівали патріотичні пісні про героїв УПА та Січових стрільців

  На Буковині у національно-патріотичному таборі “Добринівці” відбулося велелюдне відзначення Дня героїв. Повстанські пісні виконав хор отців-капеланів Чернівецько-Буковинської єпархії Православної Церкви України.

  Про це повідомляє журналістка Галина Єреміца на своїй сторінці у Фейсбуці.

  Зокрема капелани виконали пісню «Йшли селом партизани», а також пісню січових стрільців «За Україну за її волю, за честь за славу за народ».

  У пам’ятному місці, де в трагічні та водночас величні й героїчні дні української національно-визвольної боротьби ХХ ст., каральними органами кремлівської банди, були знищені юні оркестранти УПА, зусиллями громадської організації “тактична група 4.5.0” було урочисто вшановано усіх борців за українську національну волю, – написала журналістка.

  Варто зазначити, що 23 травня в Україні святкують День Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також героїв Небесної сотні та сучасної російсько-української війни. Національно-патріотичні організації домагаються встановлення Дня Героїв офіційним державним святом

  Найсвіжіше

  Популярне