Російський релігієзнавець заявив, що посол України при Ватикані зайняв “антихристиянську позицію”

Російський релігієзнавець Роман Лукін обурився позицією посольства України при Ватикані щодо неможливості спільного несіння хреста українки і росіянки. Лукін заявив, що посол України при Ватикані Андрій Юраш зайняв “антихристиянську позицію”. Раніше український посол Андрій Юраш говорив про неможливість спільної участі українки і росіянки у Хресній ході в Колізеї.

“Посол Ватикану Андрій Юраш зайняв відверто антихристиянську позицію, заявивши, що росіяни та українці не повинні разом брати участь у хресній ході, як запропонував папа римський. Цікаво, чи Ватикан прогнеться під такого роду ксенофобію або все-таки витримає тиск”, – прокоментував Лукін слова Юраша.

На це вже відреагував посол України при Ватикані Андрій Юраш.

“Отримую перші «подяки» від російських колег: без сумніву, це заслуговує на увагу! Особлива подяка за «точність»: «Посол Ватикана»… Так що доведеться поєднувати дві посади – посла України при Святому Престолі і «Посла Ватикана». Впораємося!!!”, – прокоментував Юраш.

Раніше, апостольський Нунцій в Україні прокоментував спільне стояння під хрестом українки і росіянки.

Найсвіжіше

Популярне