Капелан ПЦУ у прифронтовій зоні допомагає малозабезпеченим людям

18 травня священник ПЦУ отець Костянтин із командою благодійників у черговий раз відвідали малозабезпечені, багатодітні родини. Благодійники надали допомогу у вигляді постільної білизни, продуктів харчування: м’ясо, крупи, йогурти.

Фото: от. Костянтин

Про це повідомляється на сторінці капелана у Фейсбуці.

19 травня капелан Костянтин Кузнєцов відвідав родину у якої сталось лихо – їхній син впав із п’ятого поверху. Священник передав допомогу родині постраждалого.

Фото: от. Костянтин

У 2020 році капелан Костянтин Кузнєцов організував біля храму благодійну їдальню для малозабезпечених.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у прифронтовій Костянтинівці ПЦУ продовжує допомагати нужденним і безхатькам. Також в місті Охтирка капелан ПЦУ з 2012 року щочетверга роздає їжу та одяг безпритульним та бідним людям.

Найсвіжіше

Популярне