Субота, 29 Березня, 2025

Митрополит Вінницький ПЦУ Симеон очолив поминальне богослужіння за загиблими героями російсько-української війни

1 квітня 2021 року у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Православної церкви України у Вінниці відбулось поминальне богослужіння за полеглими героями російсько-української війни, які загинули у березні 2021 року.

Як інформують “Новини Вінниці”, панахиду звершив митрополит Вінницький і Барський ПЦУ Симеон (Шостацький).

Повідомляється, що організаторами заходу стали Центральний міжрегіональний відділ Українського інституту національної пам’яті, Вінницько-Барська єпархія ПЦУ та відділ Міністерства у справах ветеранів України у Вінницькій області.

Присутні віддали шану українським захисникам, що загинули у боях з російськими окупантами і проросійськими терористичними організаціями, а сама акція мала на меті згуртувати громадськість довкола пам’яті про загиблих військовослужбовців, вкотре нагадавши суспільству правду про російську агресію.

Раніше “Духовний фронт” оприлюднив публікацію, якою вшанував пам’ять дев’яти воїнів – захисників України, які віддали свої життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у березні 2021 року.

Найсвіжіше

Популярне