У Кривому Розі 7 квітня на дитячому майданчику, поблизу якого 4 квітня влучила ракета РФ, священники відслужили панахиду за загиблими внаслідок атаки: десятьма дорослими та дев’ятьма дітьми.
“Ми зібралися тут зі священниками, аби ще раз і ще раз нагадати про злочини росіян, які вони творять на нашій землі. Ми будемо молитися за усіх загиблих, в першу чергу — за нашими діточками, бо чужих дітей немає, всі вони діти України… У мене четверо дітей, я не уявляю, щоб мою дитину забрала війна. Для мене особисто це жах і жаль…”, — сказав протоієрей, благочинний Криворізького району Православної церкви України Максим Крилач.
Інна також прийшла вшанувати пам’ять загиблих. Жінка була очевидицею удару: вони з мамою вийшли на вулицю посидіти на лавці біля будинку.
“Раптом пролунав вибух. Мама закричала. Це було страшно… Я прийшла сюди, бо дуже співпереживаю. Це маленькі діти, це долі, життя, які не встигли нічого відчути… Це велике горе”, — сказала вона.
Наталія працює вчителькою, тож не могла не прийти на панахиду.
“Я працюю з дітьми, я вчителька… Дуже боляче, не знаю, як цей біль висловити. Хотілося відвідати це місце і якось помолитися за тих дітей, які вже ніколи й нічого не пізнають у цьому житті. Та й за дорослих теж. Дуже шкода батьків, я не знаю, як вони будуть з цим жити…”, — розповіла жінка.
Що відомо про ракетний удар по Кривому Рогу 4 квітня
У Кривому Розі 4 квітня близько 18:50 пролунав вибух. Війська РФ атакували центр житлового мікрорайону касетним “Іскандером”. Загинули 19 людей, серед них дев’ятеро — діти. Понад 70 містян дістали поранення.
Внаслідок атаки у місті пошкоджені майже два десятки багатоквартирних будинків, шість навчальних закладів, ресторан, понад 30 транспортних засобів.
7, 8 та 9 квітня у Кривому Розі оголошені днями жалоби за загиблими внаслідок російських атак на місто, повідомив керівник місцевої Ради оборони Вілкул.