У Ставропігії Вселенського Патріарха в Україні, 23 лютого, після божественної Літургії, відбулася зустріч Президента Американської торгівельної палати в Україні, членом сенату УКУ – Андрія Гундера та Екзарха Вселенського Патріарха в Україні – єпископа Команського Михаїла.
Про це повідомляє сторінка Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні.
Зустріч була присвячена обговоренню ролі Церкви у повоєнній відбудові України. У зустрічі взяв участь друг Ставропігії Роман Терлецький.
Під час діалогу учасники обговорили історичне значення Церкви в Україні, її вплив на формування національної ідентичності, суспільних та культурних цінностей, а також значення якості освіти для майбутнього держави. Єпископ Михаїл підкреслив внесок Вселенської Матері-Церкви у підтримку українського народу під час війни та її потенціал для єднання нації.
На завершення зустрічі єпископ Михаїл презентував і подарував гостю видання Об’єднавчого Українського перекладу Нового Завіту.
