В Ужгороді урочисто зустріли Предстоятеля Православної Церкви України

24 жовтня  розпочався першосвятительський візит Предстоятеля Православної Церкви України, Блаженнішого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України, на Закарпаття, який триватиме до 27 жовтня.

Про це повідомила пресслужба Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ.

На в’їзді до Ужгорода близько 17-ї години Його Блаженство урочисто зустрічали архієреї Закарпаття:

  • Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією;
  • Преосвященніший Кирил (Михайлюк), єпископ Ужгородський і Хустський, керуючий Ужгородсько-Хустською єпархією;
  • Преосвященніший Варсонофій (Руднік), єпископ Ужгородський і Закарпатський, керуючий Закарпатською єпархією.

У зустрічі також взяли участь представники духовенства і вірян місцевих єпархій, керівництво Закарпатської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації та Закарпатської обласної ради.

Для участі в урочистих заходах візиту до Ужгорода прибули високі представники Священного Синоду:

  • Високопреосвященніший Симеон (Шостацький), митрополит Вінницький і Барський, постійний член Священного Синоду;
  • Високопреосвященніший Євстратій (Зоря), митрополит Білоцерківський, речник Священного Синоду.

Особливою окрасою зустрічі став виступ Заслуженого академічного Закарпатського народного хору під керівництвом регента Наталії Петій-Потапчук. Колектив привітав Предстоятеля виконанням закарпатських духовних пісень та традиційним многоліттям.

Згідно з раніше затвердженою програмою, протягом 25-27 жовтня в Ужгороді та Хусті відбудуться офіційні зустрічі та богослужіння за участю Блаженнішого Митрополита Епіфанія.

Найсвіжіше

Популярне