Головний рабин України: В українців і євреїв один ворог

Головний рабин України Моше Реувен Асман повернувся в Україну з Ізраїлю і каже, що плани Росії переключити увагу з України на Ізраїль не збудуться, і що він сам вирішив допомагати Україні з цього моменту ще більше, ніж раніше.

Коментуючи допомогу США Ізраїлю та Україні, Асман заявив, що через війну на Близькому Сході допомога американців нашій країні не лише не зменшиться, а й зросте. У цьому їй допоможе Бог.

«Спільними пакетами Україна з Америки тощо отримає більше, ніж вона отримувала. Я впевнений у цьому, нам треба лише сьогодні триматися разом. У нас (із Ізраїлем, – Ред.) спільна трагедія і буде спільна Перемога», – запевнив рабин і додав, що «Всевишній нам безперечно дасть перемогти».

За його словами, Україна та Ізраїль мають спільні вороги, а значить перемога однакова важлива і там, і тут.

Найсвіжіше

Популярне