У Львові екуменічною панахидою вшанували трагедію Чорнобиля

26 квітня 2023 року спільнота Львова вшанувала 37-мі роковини аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Біля меморіалу «Героям і жертвам Чорнобиля» відбулись пам’ятні заходи, приурочені трагічним подіям квітня 1986 року.

До пам’ятного знаку (м. Львів, вул. Морозна, 31а) представники міської та обласної влади, духовенства та громади міста поклали квіти, а відтак звершили екуменічну панахиду за жертвами Чорнобиля.

Молився панахиду єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ Володимир разом зі священнослужителями різних конфесій, повідомляє Львівська Архиєпархія.

«Сьогодні найкращий час помолитися за наших героїв і жертв. Завдяки яким ми можемо жити. Бачимо, що наша земля відродилася, плодоносить. За це складаймо Богові вдячність у пасхальний час. А жертв нехай Господь прийме у свої обійми і сотворить їм вічну пам’ять», – зазначив у своєму слові владика Володимир.

Найсвіжіше

Популярне