Голова ДЕСС про заяви УПЦ МП: це плювок на могили сповідників, закатованих у радянські часи

Заяви Української православної церкви в єдності з Московським патріархатом про  безпрецедентні “гоніння”, яким вони нібито піддаються – це глум і плювок на могили тих сповідників, які були закатовані під час радянської антирелігійної боротьби.

Про це в ефірі Радіо “Культура” розповів голова Державної служби України з етнополітики і свободи совісті Віктор Єленський.

Єленський зазначив, що держава не боротиметься з вірянами.

“Хочу наголосити, що ми не хочемо бачити структуру Московського патріархату в Україні, але це не означає, що держава буде здійснювати боротьбу з вірянами, з тими людьми, які належать до тієї чи іншої церкви. Зараз речники Української православної церкви Московського патріархату говорять про безпрецедентні утиски, яким піддається церква. По-моєму, це глум і плювок на могили тих сповідників, які були закатовані під час радянської антирелігійної боротьби.

Мені здається, що багато в чому рівень свободи совісті в Україні може слугувати взірцем не тільки для наших східних сусідів, а часом і західних”, – сказав Єленський.

Найсвіжіше

Популярне