Субота, 4 Лютого, 2023
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ прийняв священника і громаду УПЦ (МП), які проголосували за об’єднання

  Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 21 грудня прийняв у своїй резиденції – Митрополичому домі вірян та настоятеля Свято-Покровського храму села Бобриця протоєрея Ростислав Корчака.

  Громада Бобриці, що на Київщині, ще влітку цього року втілила своє рішення долучитися до автокефальної Української Православної Церкви. Тепер своїх парафіян у цьому важливому питанні підтримав і настоятель, передає пресслужба ПЦУ

  Митрополит Епіфаній обговорив з вірянами низку актуальних питань та вручив отцю Ростиславу укази про прийняття до кліру Київської єпархії ПЦУ і призначення його настоятелем храму, а також подарував йому іменну єпитрахиль та нещодавно виданий служебник українською мовою.

  «Радий вітати Вас, отче Ростиславе, у нашій церковній родині та вручити Вам ці укази. Дуже добре, що ми знайшли спільну мову, особливо у цей непростий для усього народу час. Адже ми маємо приймати рішення, які сприятимуть досягненню єдності. Бо тоді Господь укріплятиме нас на шляху правди та утвердить нашу перемогу», – сказав митрополит Епіфаній.

  Бувши в юрисдикції УПЦ в єдності з Московським патріархатом протоєрей Ростислав Корчак обіймав посаду благочинного Білогородського благочиння на Київщині. Наразі, практично усі парафії цього благочиння приєдналися до ПЦУ.

  У зустрічі також взяв участь секретар Київської єпархії протоєрей Михаїл Лесюк.

  Нагадаємо, у червні 2022 року повідомлялось, що предстоятель ПЦУ прийняв у своє керівництво ще 11 громад УПЦ МП на Київщині.

  Фото: ПЦУ

  Найсвіжіше

  Популярне