Понеділок, 26 Грудня, 2022
Бiльше

  Спочив у Господі настоятель одеського храму Покрови Пресвятої Богородиці

  В Одеській єпархії ПЦУ з глибоким сумом сповіщають, що 14 грудня 2022 року на 49-му році життя, після важкої хвороби, спочив у Господі настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці м. Одеси протоєрей Олександр Філіппов.

  Своє пастирське служіння протоєрей Олександр починав в місті Одесі, духовно опікував Одеський центр профілактики та боротьби зі СНІДом, де також започаткував храм.

  З 2014 року активно займався волонтерською діяльністю, неодноразово перебував з гуманітарними та душпастирськими місіями в зоні проведення антитерористичної операції, був одним з перших медичних та військових капеланів Одеської єпархії.

  У 2013 році о. Олександр був призначений настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці м. Одеси, а також протягом майже 10 років був керівником офіційного сайту Одеської єпархії.

  За свою велику благодійну та просвітницьку діяльність у різний час був відзначений державними, церковними, відомчими та військовими нагородами.

  “Протоєрей Олександр запам’ятається всім, як добрий, щирий та відданий служитель Церкві, який своєю ревною працею у винограднику Христовому подавав приклад простого та чесного життя пастиря та християнина.

  Нехай Господь оселить його душу в місці, де всі святі та праведні спочивають.

  Керуючий Одеською єпархією Православної Церкви України єпископ Одеський і Балтський Афанасій, духовенство та миряни Одещини висловлюють найщиріші співчуття родині новопреставленого протоієрея Олександра

  Вічна йому пам’ять!

  Про дату та час поминальних богослужінь повідомимо згодом”, — повідомили на фейсбук-сторінці єпархії.

  Упокоївся клірик Одеської єпархії ПЦУ протоєрей Олександр Філіппов - фото 104675

  Найсвіжіше

  Популярне