Вівторок, 11 Жовтня, 2022
Бiльше

  Довіра до Московії – як довіра до диявола, – речник ПЦУ

  Московитська імперія має зникнути, перетворившись на простір малих держав, які суто фізично не здатні будуть нікому загрожувати.

  Про це написав у своєму Facebook речник ПЦУ архієпископ Євстратій (Зоря).

  “Після того, як довірилися Московії в 17 ст. – отримали три з половиною століття імперського ярма з усіма його «принадами» – деукраїнізацією, уніфікуванням під російський штиб, покріпаченням, використанням нашого народу і земель, як ресурсу для подальшого росту імперії зла.

  Після того, як довірилися більшовицькій Московії сто років тому – отримали великий терор, розстріляне відродження, Голодомор-геноцид.

  Довіра до Московії після розвалу совка у вигляді різних угод про дружбу, плекання на всіх рівнях структур МП, просування її інтересів місцевими князьками – обернулася нинішньою великою війною.

  Довіра до Московії – як довіра до диявола. Всяка угода з дияволом обертається лише до вигоди лукавого.

  Саме тому московитська імперія має зникнути, перетворившись на простір малих держав, які суто фізично не здатні будуть нікому загрожувати. Як нинішня Австрія”, – зазначив архієпископ.

  За його словами, він хоче побачити, як правитель цієї малої росії встане на коліна в Києві перед меморіалом Голодомору та Стіною пам‘яті, просячи прощення за все зло, Московією Україні заподіяне.

  “Лише так можна буде відкрити двері до тривалого шляху з побудови хоч якоїсь мінімальної довіри. Не раніше”, – наголосив речник ПЦУ.

  Найсвіжіше

  Популярне