Понеділок, 26 Вересня, 2022
Бiльше

  На Криворіжжі звершили Соборну святкову молитву в храмі ПЦУ

  Як повідомляє «Дніпровська єпархія Православної Церкви України», 25 вересня, у 15-ту неділю після П’ятидесятниці, Керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон відвідав храм на честь Різдва Пресвятої Богородиці смт. Радушне, Криворізького району.

  Нагадаємо, що громада храму разом із настоятелем улітку цього року послідувала Патріаршому та Синодальному Томосу про автокефалію та, покинувши юрисдикцію російської Церкви, долучилась до Православної Церкви України.

  З нагоди воскресного дня та нещодавнього престольного свята, Архієпископ Симеон звершив у Різдво-Богородичному храмі Божественну Літургію свт. Івана Золотоустого.
  Його Високопреосвященству співслужив настоятель храму протоієрей Богдан Табака та запрошене духовенство.

  Під час відправи були вознесені прохання за українських воїнів, волонтерів, лікарів, владу та увесь побожний народ наш. Також Його Високопреосвященство виголосив молитву про перемогу України над агресором.
  Наприкінці богослужіння відбувся подячний молебень.

  Опісля молитви Владика Симеон виголосив повчальне слово проповіді, а також подякував настоятелю та громаді за їх рішуче і вірне рішення увійти до лона Єдиної Помісної Української Церкви, відзначивши їх благословенною грамотою.
  Наостанок було зроблено спільну світлину.

  Найсвіжіше

  Популярне